O nas

Kim jesteśmy

rehaCONTROL jest prężnie rozwijającą się firmą w branży fizjoterapii, aktywnego a zarazem bezpiecznego dla zdrowia stylu życia oraz treningu motorycznego i funkcjonalnego. Uważamy, że kontrola treningu jak i postępów Naszych Klientów jest priorytetem. Osiągnięcie balansu naszego organizmu pozwoli na szybki, bezpieczny powrót do aktywności lub rozwój motoryczny i sportowy.

rehaCONTROL tworzy zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów. Nasze doświadczenie oraz ciągłe zgłębianie wiedzy, podczas kursów i konferencji naukowych, pozwala na szybki, kontrolowany powrót po kontuzjach i zabiegach operacyjnych oraz prawidłowe, bezpieczne wdrażanie naszych klientów do aktywności sportowej. Prawidłowa diagnoza i dobór odpowiednich „narzędzi terapeutycznych” pozwala w możliwie szybkim czasie na powrót do pełnej sprawności, uzyskaniu odpowiedniego wzorca ruchowego bez oznak kompensacji oraz minimalizować możliwość odniesienia kolejnego urazu.

Masz pytania? Napisz do nas!

Tworzymy zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów. Nasze doświadczenie oraz ciągłe zgłębianie wiedzy, pozwala na szybki, kontrolowany powrót po kontuzjach i zabiegach operacyjnych oraz prawidłowe, bezpieczne wdrażanie naszych klientów do aktywności sportowej.

Informacje kontaktowe

Al.Gen. Hallera 201, Gdańsk

TELEFON: 695 963 227

EMAIL: kontakt@reha-control.pl

WWW: reha-control.pl

Formularz kontaktowy