Jak leczymy

Jak leczymy?

Nasze indywidualne podejście do każdego przypadku jest poprzedzone wnikliwym wywiadem, badaniem oraz diagnostyką funkcjonalną co pozwala na uzyskanie prawidłowej diagnozy fizjoterapeutycznej. Czynności te pozwalają w zaplanowaniu i rozpoczęciu leczenia co prowadzi do szybszego osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Zaplanowana na pierwszej wizycie terapia jest na bieżąco modyfikowana i dostosowywana do aktualnego stanu pacjenta.

Cały proces leczenia odbywa się zgodnie z algorytmem postępowania według kryteriów Europejskiej Deklaracji Standardów w Fizjoterapii (z 4.06.2003 w Barcelonie). Pracujemy według znanych i uznawanych na całym świecie metod terapeutycznych zawierających się w Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych (ICD – 93.0) oraz zaawansowanej oceny i diagnostyki manualnej (General Osteopathic Examination).

Dyplomowani, kompetentni terapeuci, profesjonalne podejście oraz odpowiednio wyposażone i przygotowane gabinety decydują o trafności terapii oraz szybkim powrocie do zdrowia.

Zapraszamy!

Masz pytania? Napisz do nas!

Tworzymy zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów. Nasze doświadczenie oraz ciągłe zgłębianie wiedzy, pozwala na szybki, kontrolowany powrót po kontuzjach i zabiegach operacyjnych oraz prawidłowe, bezpieczne wdrażanie naszych klientów do aktywności sportowej.

Informacje kontaktowe

Al.Gen. Hallera 201, Gdańsk

TELEFON: 695 963 227

EMAIL: kontakt@reha-control.pl

WWW: reha-control.pl

Formularz kontaktowy